نوشیدنی خوشمزه ای درست می کند که می توانید به راحتی در خانه تهیه کنید! تنها با چهار ماده تشکیل دهنده و یک زن و شوهر از پر کننده های اختیاری ، این دستور العمل frappuccino مورد علاقه خواهد بود!

فراپاچینو کاملا یکی از نوشیدنی های قهوه مورد علاقه من است که هنگام مراجعه به کافی شاپ های فانتزی سفارش می دهم.

البته ، من اغلب به آن مکان نمی روم ، حتی اگر درست در سال گذشته ، دو کافی شاپ واقعاً مشهور به شهر ما آمدند. یکی در لابی بیمارستان و دیگری با یک درایو راحت تر از طریق افتتاح شد.

اگر صادقانه بگویم ، من تنها یک نفر را در بیمارستان ملاقات کردم در حالی که من در آنجا مادربزرگم را ملاقات کردم اما برای جستجوی یک فضای پارکینگ سفر خاصی انجام ندادم تا بعد از آن به داخل بروم و یک frappuccino بخرم ، حتی اگر من عاشق آنها بیشتر باشم من حتی می توانم شروع به فتح کردن کنم.

اما ، حدس بزن چه؟ من این را در حدود دو دقیقه در خانه درست کردم.

من در همان زمان هم نوشیدم.

عناصر

2 فنجان یخ خرد شده
     1 فنجان اسپرسو یا قهوه بسیار قوی
     3/4 لیوان نصف و نصف یا شیر ، سویا یا بادام دلخواه خود را میل کنید
     2 قاشق غذاخوری شکر گرانول یا جایگزین قند
     کرم شلاق اختیاری
     شربت شکلات اختیاری است

دستورالعمل ها

یخ خرد شده ، اسپرسو ، نصف و نصف و شکر را با هم مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. در صورت دلخواه ، با خامه و یک گلدان شربت شکلات ، داخل شیشه و بالا بریزید.
     بلافاصله خدمت کنید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کد تخفيف سايت لرنيتو internet Nikan Farayandno Andish Norman بلاگ کافه آرتین سایت بررسی اتفاقات گرافیکی ایران و جهان مزرعه دانلود سوالات استخدامی بیت الرضا(ع)